Tomaszów Mazowiecki:
ul. dr Rode 8, ul. św. Antoniego 68

Tel. 505 066 110, 502 248 480, 501 663 177

e-mail: rainbowschool@rainbowschool.pl

Co nas wyróżnia

Jest co najmniej kilka czynników, które nas wyróżniają,

 • Po pierwsze, jesteśmy najdłużej działajacą, a zatem najbardziej doświadczoną, szkołą językową w okolicy,
 • Po drugie, wyróżnia nas kameralny charakter. Przykładem tego są niewielkie 8 osobowe grupy,
 • Po trzecie, jesteśmy innowacyjni. To My jako pierwsi w mieście wprowadziliśmy tablice i podręczniki interaktywne oraz dziennik zajęć w internecie,
 • Po czwarte, sprawdzone metody w najlepszym wydaniu,
 • Po piąte, wykwalifikowana kadra (co najmniej z dyplomem licencjata),
 • Po szóste, komfortowe warunki w pracowniach


Sposób nauczania - sprawdzone metody w najlepszym wydaniu

Dbając o równoczesne doskonalenie umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania, czerpiemy z różnych metod i technik nauczania. Wyróżnia nas bardzo duża różnorodność realizowanych na zajęciach zadań. Na jednej lekcji słuchacz czyta, pisze, mówi i słucha. Dzięki temu nikt się nie nudzi, a z reguły szybkie tempo zajęć z łatwością dostosowujemy do możliwości grupy a nawet samopoczucia kursantów w danym dniu.

Dowodem na to, że lubimy czerpać z rozwiązań róznych metod nauczania jest nasza nowa oferta skierowana do słuchaczy dorosłych. Dla tej grupy proponujemy kursy metodą BLS Communication (Blended Learnig System).  Metoda BLS (blended=mieszany) stanowi zbiór dobrych praktyk, gotowyh rozwiązań i schamatów naucznia wziętych z różnych metod naucznia. (więcej na temat BLS Communication)

Sprawdzona kadra

Współpracujemy z niewielką grupą lektorów. Nasz wybór nie jest przypadkowy gdyż każdy/a z nich specjalizuje się w danej grupie wiekowej, choć z racji doświadczenia może prowadzić zajęcia w innych grupach.
Obecnie wszyscy współpracujący z nami lektorzy posiadają dyplom filologii, wykształcenie pedagogiczne oraz przynajmniej kilkuletni staż pracy w szkolnictwie publicznym i prywatnym.
Nadzór dydaktyczny polegający na wyborze programu i podręczników oraz kontroli ich realizacji sprawuje metodyk.

Komfortowe warunki

Na wysoki standard oferowanych usług niewątpliwy wpływ mają warunki, w jakich uczą się nasi słuchacze. Kursy odbywają się w nowym (2003r) budynku. Pracownie są przestronne i jasne. Pastelowe kolory tylko ułatwiają koncentrację.

Komfort nauki to również nowoczesne wyposażenie naszych pracowni. W każdej z nich znajduje się: tablica interaktywna, Internet, rzutnik multimedialny, nagłóśnienie oraz sprzęt audio-video.
(więcej o wyposażeniu pracowni)

Wysoki poziom

Wyróżnia nas wysoki poziom prowadzonych zajęć. Jest to możliwe dzięki fachowemu i elastycznemu podejściu na etapie planowania oraz realizacji kursów.

 • etap planowania precyzyjny dobór grup, elastyczność w wyborze programu kursu oraz metod i technik jego realizacji, staranny wybór podręcznika i innych materiałów dydaktycznych,
 • etap realizacji kontrola realizacji programu i jakości zajęć, kontrola postępów słuchaczy (testy), możliwość korekt w programie kursu oraz metod i technik jego realizacji, komfortowe warunki nauki (kameralne grupy, wygodne salki). Wykwalifikowani, doświadczeni lektorzy.

 

ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie

BLS

ESEE

ETS

Kontakt

Rainbow School

ul. dr Rode 8
ul. św. Antoniego 68

Tel.

 • 505 066 110
 • 502 248 480
 • 501 663 177
Realizacja: Dianthus
Copyright © 2024 Rainbow School - Wszelkie prawa zastrzeżone
Sprawdzone metody w najlepszym wydaniu !
Dokument wydrukowany ze strony: www.rainbowschool.pl/co-nas-wyroznia/