Tomaszów Mazowiecki:
ul. dr Rode 8, ul. św. Antoniego 68

Tel. 505 066 110, 502 248 480, 501 663 177

e-mail: rainbowschool@rainbowschool.pl

Ośrodek szkoleniowy i egzaminacyjny

Wstęp

Z przyjemnością informujemy, że Rainbow School – Kameralna Szkoła Języków Obcych uruchomiła nowy ośrodek szkoleniowy i egzaminacyjny.
Zapisy ruszają już od września, otwarcie ośrodka od października.

Ośrodek stworzyliśmy z myślą o słuchaczach dorosłych chcących uczyć się języka obcego oraz zdobyć międzynarodowy certyfikat.
 
Cel

Jeśli myślisz o nauczeniu się języka obcego i potwierdzenia swoich postępów międzynarodowym certyfikatem- dobrze trafiłeś!

Kursy w Ośrodku Szkoleniowym i Egzaminacyjnym adresowane są do osób dorosłych. Tej grupie podporządkowane są wszystkie aspekty naszej oferty:

 • metodyka nauczania: (BLS Communication)
 • nowoczesne pomoce naukowe pozwalające na realizację przyjętych wyzwań edukacyjnych (tablice interaktywne, podręczniki multimedialne, Internet) zobacz
 • partner egzaminacyjny, którego jesteśmy przedstawicielem. ETS - Educational Service to lider wśród testów dla edukacji i biznesu
 • terminy zajęć
 • lokalizacja ośrodka

Skuteczne rozwiązania edukacyjne - BLS Communication (Blended learning system)

BLS Communication to nasz propozycja dla słuchaczy dorosłych. Mrtoda powstała z myślą o tej własnie grupie docelowej. Istota i założenia BLS wpisują się w naszą filozofię o nauczaniu języków obcych, która brzmi że podczas zajęć należy łączyć schematy, techniki i rozwiązania typowe dla róznych metod. Wybór zależy od wieku i stopnia zaawansowania słuchaczy. BLS Communication jest dobrze zaplanowaną, spójną, efektowna i skuteczną mieszanką praktyk z róznych metod

BLS Communication (Blended Learning System – Communication)
Metoda BLS Communication powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, który potrzebował nowych, świeżych rozwiązań wykraczających poza dotychczasowe ramy nauczania tylko jednym schematem.
BLS Communication zakłada zarówno pracę na zajęciach z lektorem, jak i samodzielną pracę każdego ucznia w domu, do dyspozycji kursantów oddane są zarówno podręczniki drukowane jak i podręcznik multimedialny umieszczony na platformie e-learningowej. BLS adresowana jest głownie do osób dorosłych.

Metoda BLS Communication stanowi unikalne połączenie sprawdzonych rozwiązań z:

 • metody bezpośredniej
 • e-learningu
 • metody tradycyjnej
 • metody komunikatywnej
 • kursu przygotowującego do egzaminu językowego

Metoda BLS Communication przewiduje:

 • zajęcia z lektorem podczas kursu
 • dostęp do internetowej platformy e-learningowej (podręcznik multimedialny, ćwiczenia uzupełniające) w domu i na kursie.
 • materiały dydaktyczne w wersjach tradycyjnego podręcznika i podręcznika multimedialnego
 • nowoczesne słownictwo
 • przygotowanie do egzaminu międzynarodoweg

 

Blended learnig

Metoda BLS Communicatin opiera się na zasadzie blended learningu. 
Blended leraning oznacza szkolenie mieszane / łączone, czyli takie, które w procesie kształcenia wykorzystuje więcej niż jedną metodę.
Metoda ta jest zgodna z najnowszymi wytycznymi andragogiki (nauki o nauczaniu dorosłych), która jako najlepszą formą kształcenia podaje model mieszany, zakładający udział różnych technik przekazywania wiedzy w toku nauczania.
Ostatnio terminu tego często używa się w nawiązaniu do metod łączących nauczanie z lektorem z e-learningiem.

 

Międzynarodowe certyfikaty

Jesteśmy przedstawicielem ETS European Testing Services światowego lidera w testowaniu w edukacji i biznesie.

Nasze kusy przygotowują do zdawania egzaminu TOEIC Listenig and Reading

TOEIC Listening and reading

Egzamin TOEIC Listening and Reading jest światowym standardem pomiaru znajomości języka angielskiego w środowisku pracy.

Firmy, korporacje, agencje rządowe, instytucje edukacyjne i szkoły językowe na całym świecie korzystają z egzaminu TOEIC, aby obiektywnie oceniać kompetencje językowe. Rocznie do egzaminu przystępuje ponad 4.5 miliona kandydatów, co czyni TOEIC najczęściej zdawanym egzaminem językowym na świecie.

Warto zwrócić uwagę, że egzaminów ETS nie można nie zdać. Celem egzaminu jest wiarygodne potwierdzenie poziomu prezentowanego przez kandydata opisanego w skali Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference)

Egzamin TOEIC Listening and Reading można zdawać w naszej placówce w wybranym przez nas terminie!


Nowoczesne pomoce dydaktyczne

Realizację programu kursu wg założeń metody BLS umożliwią nam najnowsze pomoce dydaktyczne. Posiadamy pracownie multimedialne wyposażone w tablice interaktywne i Internet.
Dzięki temu będziemy korzystać nie tylko z platformy e-learningowej i podręcznika multimedialnego, lecz również innych wypróbowanych serwisów dydaktycznych dostępnych w Interecie.


Prestiż i wygoda

 • Prestiż, to międzynarodowy certyfikat
 • Wygoda, to stworzone przez nas środowisko edukacyjne: metodyka nauczania, wykwalifikowani lektorzy, małe grupy, platforma e-learningowa i podręcznik multimedialny pozwalający na samodzielną naukę w dowolnej chwili i miejscu, pracownie i ich wyposażenie. lokalizacja ośrodk,


Zapraszamy

ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie

BLS

ESEE

ETS

Kontakt

Rainbow School

ul. dr Rode 8
ul. św. Antoniego 68

Tel.

 • 505 066 110
 • 502 248 480
 • 501 663 177
Realizacja: Dianthus
Copyright © 2023 Rainbow School - Wszelkie prawa zastrzeżone
Sprawdzone metody w najlepszym wydaniu !
Dokument wydrukowany ze strony: www.rainbowschool.pl/5